O nás

Nejsme jen reklamní agentura, ale jsme přímí výrobci textilních a oděvních výrobků a přímo potiskujeme námi vyráběné reklamní předměty. .

Spokojenost klienta je pro nás rozhodující a garantujeme ji nejen naším technickým vybavením, ale hlavně lidským potenciálem. V uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální. Garantujeme, že s našimi službami budete spokojeni.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Technika vysoce kvalitních plnobarevných tisků.

Pro Vás nabízíme nejen efektní kvalitní reklamní oděvy a textil

 

REALIZACE ZAKÁZEK

Vaše požadavky a předlohu pro tisk můžete poslat e-mailem. Obratem Vám sdělíme cenovou nabídku, následně zpracujeme a zašleme náhledy ke korekturám a po vytištění dopravíme zakázku na místo určení po celé ČR.

           Naše agentura působí na Internetu pátým rokem. Jejím cílem je soustředit na jednom místě co nejširší nabídku zakázkové výroby reklamního zboží nebo zakázkového potisku sériových výrobků. Kompletní zakázková výroba, to jsou vlajky a prapory, sportovní dresy,  , vlaječky, kravaty, šátky, keyholdery, klíčenky, šály, startovní čísla a trikoty, textilní bannery, vizitky, textilní kalendáře, plastisoly, sublimační papíry. Zakázkový potisk je aplikován na trička, textilní tašky, baseballové čepice (baseballky).