Trička barevná

NABÍZÍME

Pružnou výrobu zakázek, bez nároků na Váš čas - vše můžete zařídit od svého počítače. Další upřesnění zakázky s Vámi vždy telefonicky konzultujeme. Pokud preferujete individuální přístup a řešení specifických požadavků na tisk textilu, můžete se zúčastnit při realizaci tisku Vaší zakázky.  Nabízíme vysoce kvalitní potisk textilu sítotiskem nebo speciálními profesionálními nažehlovacími folemi v malých nákladech za nízké ceny. 

Kam chcete umístit tisk? 

Chybí zde něco na tričkách ? ano kvalitní tisk

 

a ten vám zajistíme  

 

Vyberte si barvy a vzory

KVALITA POTISKU TEXTILU

Pro tisk používáme  barvy předních světových výrobců. Všechny námi používané barvy mají velmi vysokou trvanlivost a barevnou stálost. Barvy jsou velmi příjemné na dotek, jsou vysoce elastické a lze je prát bez poškození . Barvy (Discharge) jsou zapuštěny přímo do struktury látky a splňují nejvyšší požadavky pro potisk textilu - tisk je neznatelný na omak a má vysokou kryvost a sytost, tisk je matný.

Zajistíme trička, košile, polokošile a další textilní výrobky vhodné pro potisk. Z této široké nabídky lze vybrat textil odpovídající střihem, barvou a také cenou danému účelu. Ať už se jedná o propagaci firemní značky, reklamní nebo kulturní akci a podobně jsme připraveni pomoci vám s výběrem textilu, případně i zpracováním grafického námětu a realizovat Vaši zakázku.

Tisky i na mikiny